הכנה לפני בדיקות המרב"ד

 

  • זימנו אותך אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

  • עליך לבצע "בדיקות אישיותיות"?

  • מעוניין להתכונן כהלכה לבדיקות אלו? (ולקבל רישיונך בחזרה)

צפה עכשיו בסרטון קצר
עו"ד למכון הרפואי דורון ויגלר מתארח בערוץ 2 ומסביר מי מוזמן לביצוע בדיקות ומדוע.
ניתן להתכונן מראש לבדיקות אלו, וכך להקדים את קבלת רישיון הנהיגה בחזרה.

 

מהי "אי התאמה אישיותית"? לחץ כאן
כיצד מערערים על החלטות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים?
מהי פסילה מנהלית? מדריך שימושי

עורך דין למכון הרפואי - עו"ד דורון ויגלר

עו"ד למכון הרפואי דורון ויגלר מתמחה בדיני תעבורה, כולל ייצוג אפקטיבי ויעיל במרב"ד - המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. ייצוג מקצועי שנועד להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר, כולל הגשת ערעור במידת הצורך. למשרדנו הצלחות רבות, כולל זיכוי מוחלט.

המרב"ד - או בשמו המלא המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הינו הגוף המוסמך לערוך בדיקות רפואיות עבור רשות הרישוי. הסמכות הוקנתה למכון בצו שר הבריאות ובתקנות התעבורה. לרשות הרישוי ישנה סמכות לשלול רישיון נהיגה או לא לאפשר מתן רישיון

מדריך וידאו קצר (6 דקות) - שווה צפייה

קיבלת זימון למכון הרפואי? רגע לפני שתפעל, כדאי לצפות במדריך הקצר שהכנו עבורך, עם כל הדגשים החשובים לגבי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

איך מתכוננים לבדיקות המרב"ד? סרטון הסבר

לפני שמגיעים לבדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, יש להיערך בהתאם. מילה אחת מיותר, עשויה לחרוץ את גורלו של רישיון הנהיגה שלך. במשרדנו נערכת סדנת הכנה יסודית לפני הגיעה לבדיקות המרב"ד.

מי מקבל זימון אל המכון הרפואי? מה מומלץ לעשות מיידית? איך זה עובד? איך מערערים? במה יוכל לסייע לי עורך דין המתמחה בתחום? תשובות למגוון שאלות נפוצות.

מהי "אי התאמה אישיותית"? הסבר

פעמים רבות, נפסל רישיונו של נהג עקב "אי התאמה אישיות". מה זה אומר? האם ניתן לשנות החלטה זו?  כנסו עכשיו להסבר מקיף בנושא.

ועדת הערר היא הערכאה מעל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. תפקידה לשמוע נהג או מבקש רישיון נהיגה אשר מסיבה כלשהי הוחלט במכון הרפואי שלא לאפשר לו לנהוג (לא קיבל כשירות לנהיגה).

במה יוכל לסייע לי עו"ד המכון הרפואי? מהם הכלים של עורך דין מיומן להגשת ערעור אפקטיבי? כיצד מחזירים את רישיון הנהיגה במהירות האפשרית?

Please reload