מדריך קצר - המרב"ד

 

  • שללו לך את הרישיון?

  • זימנו אותך אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

  • איך הוא עובד? במה תורם עו"ד למכון הרפואי?

צפה עכשיו בסרטון קצר - עצות שימושיות להתנהלות מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים
 

מהי "אי התאמה אישיותית"? לחץ כאן
מהי ועדת הערר? לחץ להסבר
מהי פסילה מנהלית? מדריך שימושי

עורך דין למכון הרפואי

עו"ד למכון הרפואי - עו"ד דורון ויגלר מתמחה בדיני תעבורה, לרבות ייצוג מקצועי במרב"ד - המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. ייצוג יעיל ומקצועי שנועד להביא לך את התוצאה הטובה ביותר, כולל הגשת ערעור במידת הצורך. למשרדנו הצלחות רבות, כולל זיכוי מוחלט.

נשמח לעמוד לשירותך!

המרב"ד - או בשמו המלא המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הינו הגוף המוסמך לערוך בדיקות רפואיות עבור רשות הרישוי. הסמכות הוקנתה למכון בצו שר הבריאות ובתקנות התעבורה. לרשות הרישוי ישנה סמכות לשלול רישיון נהיגה או לא לאפשר מתן רישיון

מדריך וידאו קצר (6 דקות) - שווה צפייה

קיבלת זימון למכון הרפואי? רגע לפני שתפעל, כדאי לצפות במדריך הקצר שהכנו עבורך, עם כל הדגשים החשובים לגבי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

איך מתכוננים לבדיקות המרב"ד? סרטון הסבר

לפני שמגיעים לבדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, יש להיערך בהתאם. מילה אחת מיותר, עשויה לחרוץ את גורלו של רישיון הנהיגה שלך. במשרדנו נערכת סדנת הכנה יסודית לפני הגיעה לבדיקות המרב"ד.

מי מקבל זימון אל המכון הרפואי? מה מומלץ לעשות מיידית? איך זה עובד? איך מערערים? במה יוכל לסייע לי עורך דין המתמחה בתחום? תשובות למגוון שאלות נפוצות.

מהי "אי התאמה אישיותית"? הסבר

פעמים רבות, נפסל רישיונו של נהג עקב "אי התאמה אישיות". מה זה אומר? האם ניתן לשנות החלטה זו?  כנסו עכשיו להסבר מקיף בנושא.

ועדת הערר היא הערכאה מעל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. תפקידה לשמוע נהג או מבקש רישיון נהיגה אשר מסיבה כלשהי הוחלט במכון הרפואי שלא לאפשר לו לנהוג (לא קיבל כשירות לנהיגה).

במה יוכל לסייע לי עו"ד המכון הרפואי? מהם הכלים של עורך דין מיומן להגשת ערעור אפקטיבי? כיצד מחזירים את רישיון הנהיגה במהירות האפשרית?

Please reload